Kategorie
aktualności

Wracamy!

1 sierpnia 2020 r.

Wracamy,

Po 15 latach wracamy z odświeżoną i zmodyfikowaną stroną, na nowym serwerze..

Oprócz tekstów i materiałów, które nasi Odbiorcy dobrze znają, są drobne zmiany.

Wprowadziliśmy nowy dział – „Aktualności” aby sprawniej informować o wprowadzanych uzupełnieniach i nowościach. Również o wydarzeniach związanych z Boernerowem i Żoliborzem w kontekście Powstania.

Zachęcamy też do odwiedzenia Galerii Zdjęć. Znajdą tam Państwo m.in. fotorelację z uroczystości rocznicowych 26 lipca 2020 r. na Boernerowie.

Wiele zależy od naszych korespondentów. Najczęściej, dostajemy pytania o aktywność danej osoby w Powstaniu, miejsce pochówku. Przy okazji otrzymujemy dane genealogiczne. Będziemy starać się, możliwie szybko aktualizować informacje.

Chętnie zapoznamy się także z Państwa zdaniem na tematy techniczne dotyczące naszej witryny. Co chcielibyście Państwo zmienić, co dodać, a może po prostu podzielić się swoimi wrażeniami.

Niestety, szczupłość obsady nie sprzyja szybkiej reakcji na otrzymywaną pocztę. Teraz będzie chyba prędzej, bo wprowadziliśmy pewne zmiany ułatwiające szybszy kontakt. Prosimy jednak o wybaczenie jeśli trzeba będzie trochę poczekać!

Warto też chyba przypomnieć, iż działamy pro publico bono – nie stowarzyszenie, nie fundacja etc. Zwykli pasjonaci Powstania!

Przypominamy nasz adres – zubry1944@gmail.com